تاریخچه:

آژانس خدمات مسافرت  هوایی و جهانگردی فلامینگو پرواز در سال 1374 با این نام  با هدف ارتقا سطح گردشگری در منطقه و با شعار قابل اطمینان و پاسخگو ،با کادری مجرب و آشنا به قوانین و اصول آژانس داری  فعالیت خود را آغاز کرد .

در سال1387 نام فلامینگو پرواز را به عنوان نام تجاری خود برگزید , و از آن پس با این نام در عرصه مسافرتی و گردشگری به فعالیت خود ادامه می دهد .

حوزه های فعالیت:

آژانس فلامینگو پرواز  خدمات متنوعی در زمینه تورهای خروجی , ورودی , رزرو هتل در سراسر دنیا ,  رزرو بلیت برای اقصی نقاط جهان ,  با استفاده از پیشرفته ترین سیستم ها و کادری مجرب در خدمت هموطنان گرامی میباشد. مشتری مداری و جلب رضایت مسافران جز اصولی ترین قوانین این مجموعه بوده و  خوشبختانه درطی سال ها ، توانسته در رده آژانس های برتر جای گیرد .

فلامینگو پرواز با بهره‌گیری از  پیشینه‌ای درخشان، افتخار همکاری بی‌واسطه با کلیه‌ی خطوط هوایی معتبر داخلی و خارجی را داشته و با استفاده از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین سیستم‌های رزرواسیون امکان خرید بلیط و هتل را برای شما در اقصی نقاط جهان فراهم می‌کند.

خدمات نوین :

 

فلامینگو پرواز در سال 1395 با هدف توزیع خدمات پیشرو با فناوری نوین جهت  رزرو بلیت داخلی و خارجی و همچنین هتل در اقصی نقاط جهان با ارائه سرویس های آنلاین رزرواسیون با نام تجاری بلیت بانک توانسته است گامی بلند در جهت رضایتمندی مسافرین بردارد .